Anaokulu-İlkokulEtkinliklerOrtaokul

İlköğretim Haftası

  2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı okulumuzda düzenlenen İlköğretim haftasını kutlama programı ile başladı. Okul müdürü ve müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrencilerin katıldığı programda, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından okul müdürümüz Hakan KALKAN, konuşmasında “Eğitim kervanında yürüyüşünü sürdüren okulumuzun, ilimizin sayılı eğitim merkezlerinden biri oluşunun haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yükseliş bizi daha büyük başarılar elde etmek için şevklendiriyor, çalışma azmini kamçılıyor.

  Okula ilk kez başlamanın heyecanı ile yüreği çarpan minik yavrularımıza, okuluna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan sevgili çocuklarımıza, böyle kutsal bir mesleği seçen öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm velilerimize yeni eğitim öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını diliyorum.”  ifadelerine yer verdi.

  Ortaokul öğrencilerimizin sunuculuğunu yaptığı programda okulumuzun en kıdemli öğretmeni olan Halil GÜLTEKİNOĞLU konuşmasını gerçekleştirdi, ardından kendisine teşekkür çiçeğini Adem KÖRPE öğretmenimiz tarafından takdim edildi.

  Sekizinci sınıf öğrencilerinin birinci sınıf öğrencilerine hoş geldin çiçeği vermesinin ardından program sona erdi.